קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים

19מרץ
2014
0

קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים

שירותי קייטרינג הכוללים אוכל מוכן בלבד ועד ניהול מלא של האירוע ואספקת כל הציוד והצוות הדרוש לאירוע שלכם. קייטרינג חלבי לביא לאירועים פרטיים מספק פתרונות לכל הדרישות שלכם ולכל סוג של אירוע מאירוע משפחתי בסלון ועד אירועים רבי משתתפים. עם מבחר נרחב של תפריטים, מגשי אירוח, דוכני מזון ומשאבים נוספים. קייטרינג חלבי לביא לאירועים פרטיים שמסייע לכם למצוא את המיקום המושלם עבורכם בגלריה במרכז העיר, בית כנסת או חגיגה באוויר פתוח לחתונה לבנה, שבת חתן, בר מצווה, ברית מילה, מסיבות קוקטייל, מסיבות משפחתיות ועוד. קייטרינג המספק שרות לכל אזור הדרום והמרכז.

כיום ישנה דרישה הולכת וגדלה לקייטרינג חלבי בכל סוג של אירוע. סוג כזה של מזון מציע לנו מגוון עצום של מזון מן הצומח והחי כמו פירות, ירקות, דגים ועוד וכמובן אפשרויות בלתי מוגבלות לקינוחים מובחרים על בסיס חלב. היתרון העיקרי של המרכיבים האלו שהם דלי שומן, עשירים בוויטמינים, נטולי כולסטרול ושומן רווי. מודעות הציבור הולכת וגדלה כיום לכמות המזיקים (שומן רווי, כולסטרול וכו) שיש בבשר התעשייתי ולכן יותר ויותר בעלי אירועים ואולמי שמחות מזמינים קייטרינג חלבי לאירוע.

עם קייטרינג חלבי לביא, זה מאוד פשוט. השירות שלנו, תשומת לב לפרטים והתמקדות בצרכי הקייטרינג שלך מוטלת החל ממתאמי ורכזי האירוע שלנו, צוות השרות, ועד מימוש התפריט שהוזמן. יש לנו קשרי עבודה עם ספקים רבים באזור הטובים ביותר והם יודעים את סוג המוצר שאנו מספקים. המסירות של קייטרינג חלבי לביא למצוינות אינה מסתיימות כאשר האירוע שלכם נגמר. אנחנו כאן כדי לדון באירוע שלכם בכל פרט ופרט כפי שאנו רוצים לדעת אם עמדנו בציפיות שלך ולהתכונן לאירוע הבא שלך!

קייטרינג חלבי לביא עם תעודות פיקוח של משרד הבריאות ועם תעודות כשרות. קייטרינג אשר נמצא ברישוי ופיקוח על ידי משרד הבריאות המקומי, ולא נמצאו שום רשומות של תלונות קודמות, בעיות ובדיקות. זה נחשב בדרך כלל מידע פתוח לציבור.

המחירים שלנו סבירים, גמישים לכל תקציב ומשולבים יחד עם החבילות המגוונות שלנו כדי להפוך אותנו לבחירה המושלמת עבורך. צור קשר עוד היום ובואו נתחיל לתכנן את האירוע הבא שלך!